/ Strona główna / Oferta / Materiały montażowe

Materiały montażowe

Materiały montażowe do płyt warstwowych

Jako producent płyt warstwowych, chcemy wspierać naszych klientów na każdym etapie współpracy i korzystania z naszych produktów - dlatego też przygotowaliśmy ofertę materiałów montażowych, w tym m.in. wkręty do płyt warstwowych.

Co wybrać do montażu płyt?

W ofercie posiadamy specjalne wkręty samowiercące z podkładką uszczelniającą, które służą do przykręcania płyt warstwowych (również z twardą wełną mineralną) dachowych oraz ściennych do konstrukcji stalowych i stelaży drewnianych. 

Oferowane przez nas wkręty występują w szerokiej gamie rozmiarów, dzięki czemu klienci bez problemu dopasują odpowiednie wkręty do praktycznie każdego dostępnego na rynku profilu stalowego. 

Rodzaje wkrętów do płyt warstwowych

Płyty warstwowe oraz obróbki blacharskie montuje się specjalnymi wkrętami samowiercącymi z uszczelką z gumy EPDM, które gwarantują perfekcyjną szczelność mocowania. Z kolei zakładki płyt dachowych powinny być montowane przy użyciu nitów szczelnych lub tzw. farmerów.

Dostępne w naszej ofercie wkręty samowiercące:

  • do profili stalowych o grubości do 6 mm,
  • do profili stalowych o grubości do 12 mm,
  • do podpór drewnianych i betonowych,
  • wkręty farmerskie do montowania obróbek blacharskich i łączenia płyt ze sobą.

Oferujemy wkręty atestowane i bezpieczne

W naszej ofercie znajdą Państwo wyłącznie wkręty do płyt warstwowych, które posiadają odpowiednie certyfikaty i atesty, dzięki czemu gwarantujemy, że spełnią wszelkie obowiązujące normy budowlane. Zapewnią wysoki poziom zabezpieczenia przed korozją i pozwolą bezpiecznie realizować wszystkie projekty.