Płyty warstwowe
Płyty warstwowe z rdzeniem z wełny mineralnej
Zobacz więcej
Płyty warstwowe
Płyty warstwowe z rdzeniem
ze styropianu
Zobacz więcej
Styropian
Styropian NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
Zobacz więcej

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą

Zajmujemy się produkcją płyt warstwowych na zamówienie, w tym płyt z rdzeniem ze styropianu oraz z rdzeniem z wełny mineralnej. W naszej ofercie znajdziecie Państwo panele ścienne, a ponadto płyty dachowe. Wszystko to wysokiej jakości wyroby o określonych właściwościach, np. możemy Państwu zaproponować zakup paneli dźwiękochłonnych czy płyt ognioodpornych.

Kilka słów o firmie

O firmie

Początki naszej działalności sięgają 1997 roku. Wówczas to w Metalplast-Oborniki Wydział Częstochowa rozpoczęła się produkcja ściennych płyt warstwowych Alamentti z rdzeniem z wełny mineralnej. To płyty ognioodporne, o wytrzymałości na ogień wynoszącej do 2 godzin.

W ten sposób uruchomiliśmy pierwszą w Polsce linię do produkcji płyt o takich parametrach. W krótkim czasie rozpoczęliśmy również produkcję płyt ściennych z rdzeniem ze styropianu (z jedną i dwoma okładzinami), a ponadto płyt z rdzeniem z wełny mineralnej perforowanych. Są to płyty akustyczne, znajdujące zastosowanie w tych miejscach, w których - oprócz wymogów ognioodporności - ważne jest tłumienie hałasu.

Spełniamy Państwa oczekiwania

  • Kompleksowe usługi, od koncepcji projektowej po realizację
  • Trwałość i elegancję naszych paneli
  • Możliwość doboru koloru i powłoki
  • Pełen zestaw akcesoriów do monażu i wykończenia
  • Doradztwo techniczne i prefesjonalna obsługa klienta
  • Szybka realizacja i możliwość transportu
  • Rozsądne ceny za wymierne korzyści

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

Potrzebują Państwo pomocy lub porady, które płyty izolacyjne lub akcesoria będą najlepiej pasować do Państwa projektu? Nasz zespół dołoży wszelkich starań, aby realizacja była jak najmniej skomplikowana, a materiały zostały dobrane odpowiednio do potrzeb projektu.
Skontaktuj się z nami, zadzwoń lub wypełnij formularz

34 362 18 32 Formularz kontaktowy >